Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-07-31 20:18:01

Natashka

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-31
Posty: 17
Punktów :   

Akcja szukanie

Pozwole sobie wkleic nasza rozmowe przeniesiona z innego watku .

Natasha :

Mam nadzieję że ktos sie tutaj zjawi i będzie można było porozmawiać na poziomie bez kiszonki i tych wszystkich.

A wiec może ja zaczne . Dziewczyny chciały zorganizować grupę ktora miałaby przetrzesywać teren! Długo sie nad tym zastanawiałam i stwierdziłam ze to jest troszkę bez sense skoro specjalnie wyszkoleni do tego ludzie oraz psy nie zdołali jej znaleźć to my damy rade ?
Myślałam o takim spotkaniu ale np żeby wydrukować podobizne faceta i porozklejać plakaty ... Może jego ktoś rozpozna?
Pomóżmy odnaleźć Iwone.


nie pamietam nicka :

zdjęcia faceta są choć mało i niewidoczne, plakatów z Iwoną nie widziałam, co do poszukiwań ma to może i sens, ale trzeba by się odpowiednio ubrać, bo teren głównie krzaczasty i jest dużo bunkrów i dziwnych miejsc, żeby sobie samemu krzywdy nie zrobic

natashka :

a widzialaś już gdzieś rozwieszone plakaty z podobizną tego faceta ? czy tylko zdjęcia w necie ?

Tak ubranie to podstawa przecież nie pójde w szpilkach

nie pamietam nicka

przydałby sie ktoś kto zna rdzennie te tereny,może są gdzieś jeszcze w lesie stare bunkry do których się da zejść , o ile w ogóle ktoś schodził w bunkry bo do niektórych się da

widziałam są rozwieszone od wejścia około 53 do 63 ale mało je widać to raczej kartka A 4 przywieszona na płocie albo drzewie

Natashka :



No wlasnie moze by od nich to kserowac ? jezeli zdjecie jest wmiare wyraźne ?

Z tymi bunkrami to myśle ze jest to troszke ryzykowne. Musieliby byc z nami jacy chlopacy bo przypuszczajac ze bysmy ja tam znalezli zywa razem ze sprawca... to my mozemy byc rowniez zagrozone ...


nie pamietam nicka

w większej grupie sądzę że nie groziło by nam nic, oczywiście nie ma co się pchać na afisz, jak się coś niepokojącego usłyszy od razu wycofać z głową , ja na jednym bunkrze byłam sama nocą wprawdzie


No tak w wiekszej gupie... trzebaby bylo zaczac juz nad tym intensywnie myslec... poniewaz ludzie na kafe sa nieslowni... tam kazdy ze pojdzie ale czy tak bedzie ? czy wogle sie zjawia ? no i wogle ile osob sie zgodzi ?


Pomóżmy odnaleźć Iwone.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.indicafans.pun.pl www.motoskutery.pun.pl www.gemini10.pun.pl www.kokoszkamt2.pun.pl www.aber.pun.pl